• Objevila se nečekaná chyba, RSS zdroj je pravděpodobně mimo provoz. Zkuste to prosím později.

Náhradní díly a rozšíření

Baterie a adaptéry Dell Dokovací stanice, docky a port replikátory Dell Klávesnice a myši Dell Originální tonery a inkousty Dell Rozšiřující karty, řadiče Dell Lampy do projektorů Dell
Baterie a adaptéry Dokovací stanice Klávesnice a myši Tonery a inkousty Rozšiřující karty Lampy do projektorů
 Pevné disky Paměti Sítě a síťové prvky  Audio příslušenství Software, aplikace, programy Chlazení a ventilátory
Pevné disky Paměti Sítě, networking Audio Software Chlazení a ventilátory
 
Portál pro náhradní díly Dell vám nabízí veškeré náhradní díly od externího příslušenství po interní rozšíření a moduly.

Originální součástky pro uživatele, IT oddělení a společnosti zajišťující technickou podporu zařízení Dell, od notebooků po datové knihovny a disková pole.Všechny náhradní díly a příslušenství jsou originální a jsou dodávána společností Dell. Jako takové přináší špičkovou kvalitu spolu se standardními a zárukami a profesionální podporou světového lídra na poli IT.

Dellparts.cz vám nabízí veškeré dostupné náhradní díly na notebooky Dell, jako jsou baterie, napájecí zdroje, paměťové moduly DDR RAM, náhradní pevné disky HDD, SSD, rozšiřující Media bay zařízení, včetně optických mechanik CD-ROM, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, BluRay, náhradní displeje, kryty, chassis, panty a další.  Pro vaše servery nabízíme certifikované náhradní díly s garantovanou funkčností právě ve vašem zařízení (Dell server specific spare parts and accessories). Jedná se o náhradní procesory CPU, motherboard, paměti, PSU napájecí zdroje, řadiče SCSI, RAID, příslušenství pro rack uložení, záložní zdroje UPS a další.

Dellparts nabízí i možnost posouzení vaší existující záruky a vytvoření nabídky na její rozšíření, nebo prodloužení.

 

Comments are closed.